Magyarnándori Általános Iskola

Tour de Hongrie Balassagyarmat

Tour de Hongrie 2019-06-13 Balassagyarmat.

Tisztelt Intézményvezetők!
Kérem, hogy az esemény minél színvonalasabb, minél eredményesebb megvalósítása érdekében,
szíveskedjenek minél nagyobb létszámban mozgósítani diákjaikat, pedagógusaikat.

9.00-tól Iskolák, Települések bicikliseinek érkezése.
Jelentkezés az ART CAFE előtt a színpadnál pólók, rajtszámok átvétele.
10.00 Megnyitó. Medvácz lajos , Czene Attila
Egészségügyi, teljesítmény, terheléses mérések (Art Cafe mellett a Rákóczi úton, a járdán.) Sztancsik Nóra)
Veterán versenykerékpárok bemutatója a Zenei pavilonnál. (Sztancsik)
10.10 TRIÁL bemutató. Hegedűs László Triál világbajnok és csapata. ( Főtér, Sztancsik, Golyán)
10.35 Óvodások ügyességi versenye. Megyeházától a Bíróságig a járdán.(Kovács É, Janák N,
Sztancsikné)
10.45 Általános és Középiskolások körversenye. Bajcsy-Ady- Széchenyi-Rákóczi úton 3 kőr. Rajtoltat:
Czene A, ( Kovács József, Golyán, Gál Z, Molnárné, Sztancsik, Rendőrség)
11.15 Óvodások gyorsasági versenye. Megyeházától a Bíróságig a járdán. ( Janák N, Sztancsikné, Molnárné,)
11.45 Eredményhirdetés. (Díjátadók: Czene, Medvácz, Golyán) ( Házy, Golyán, Sztancsik , Dr. Rózsa Sz. )
12.00 Kerékpárlánc. Minden kerékpáros, zárt láncban megy egy kört a Bajcsy- Ady- Széchenyi-
Rákóczi út körön. A láncot vezeti Czene Attila.
12.30 Élőkép a Főtéren. EGYMI ( Siketné, Dobsonyi)
12.45 Rajt. + Élőkép a Kórház után. Kiss Á. (Szalay)
Délután: Az Art Cafe előtt, beszélgetések, a verseny követése LED falon, Koncert.
Bízva abban, hogy lehetőség szerint minden intézmény nagy aktivitást mutat.

Üdvözlettel:
Sztancsik József